درباره ما


درباره دکتر جان

با نیت بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در امر خدمت رسانی بهداشتی درمانی به مردم شریف کشورمان ، سایت و اپلیکیشن (دکتر جان) در دستور کار قرار گرفت. دکتر جان بستر یکپارچه ای برای معرفی خدمات سلامت بصورت الکترونیک است که ابزارهای سلامت محور و توصیه های بهداشتی درمانی و سلامت آن می تواند در راستای تعالی سطح عمومی سلامت کشور عزیزمان ، گامی موثر بردارد. این سامانه ، توانایی دارد اطلاعات تمامی مراکز بهداشتی درمانی را در کشور بصورت یکپارچه به این کاربران معرفی کند.در این راستا ، داروخانه ها و پزشکان و مراکز درمان و تشخیص به کلیه کاربران معرفی می گردند. داروخانه ها و پزشکان و مراکز درمانی علاقه مند ، در پنل مربوط مشخصات خود را وارد کرده و آماده اطلاع رسانی به کاربران خواهند بود. برای کاربران امکان ارسال تصویر و توضیحات نسخه بصورت الکترونیکی برای اطلاع از وجود دارو در داروخانه ها وجود دارد و همچنین با ارائه فاکتور خدمات دارویی و ثبت اطلاعات قبلی بیماران در سامانه ، یک پرونده الکترونیک سلامت برای فرد ایجاد خواهد کرد. این اپلیکیشن ، نقش ارتباط یکپارچه با داروخانه های سراسر کشور را بعهده دارد تا عموم مردم بتوانند از وجود داروی خود در داروخانه های دور و نزدیک با خبر شوند و در کمترین زمان به خدمات دارویی دسترسی پیدا کنند.این امر همچنین باعث کاهش ترددهای غیر ضروری شده و خدمت رسانی به مردم را تهسیل می نماید.ارائه جزئیات فعالیت داروخانه ها ، ساعت کار و امکان دسترسی به موقعیت جغرافیایی از ویژگی های این اپلیکیشن است.این اپلیکیشن خدمات مربوط به داروخانه را روی پلت فرم موبایل و سیستم عامل های اندروید و ios عرضه میکند.همچنین معرفی سایر مراکز درمانی ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها ، مراکز تصویر برداری در این اپلیکیشن پیش بینی شده است. با این اپلیکیشن درواقع فرد به راحتی و با استفاده از بستر اینترنت ، به راحتی در داروخانه ها جستجو می کند و اقلام آرایشی بهداشتی و دارویی خود را پیدا میکند.همچنین نزدیک ترین پزشک یا داروخانه ، بیمارستان یا آزمایشگاه را به فرد معرفی میکند. در آرشیو برنامه ، نسخه ها ، آزمایشات و سایر سوابق پزکشی باقی می ماند تا در شرایط لزوم استفاده گردد.همچنین این اپلیکیشن امکان مشاوره آنلاین با متخصصین مختلف را برای کاربران فراهم می کند تا در هر زمان از شبانه روز بتوانند از مشاوره تخصصی پزشکان بهره مند شوند.همچنین امکان تفسیر آزمایشات و ... توسط متخصصین ، برای کاربران فراهم می شود.ازطرفی نزدیک ترین پزشکان به محل زندگی کاربر ، به کاربر معرفی می گردند. این امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ، دریافت نوبت کاملا مشخص ، عدم نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی برای مشاوره و اخذ نوبت می شود.همچنین فرد می تواند بصورت آنلاین با پزشکان متخصص چت کند و یا صدا بگذارد ، یا تصویر مدارک را ارسال کند و پزشک مربوطه پاسخ های لازم را بصورت آنلاین خواهد دارد. از امکانات دیگر این اپلیکیشن ایجاد بستر گردشگری سلامت برای استفاده پزشکان و بیماران است . بگونه ای که بستری لازم برای ارتباط بیماران خارجی با پزشکان داخلی و یا سایر پزشکانی از شهر های دیگر را برای مردم کشورمان فراهم می کند و از این راه به اقتصاد و پیشرفت کشور کمک نموده و گامی در جهت خدمت رسانی به مردم و دسترسی مردم از دور ترین نقاط کشور به بهترین پزشکان کشور را فراهم می کند. امید است با راه اندازی این اپلیکیشن ، گامی هرچند کوچک در جهت اعتلای میهن اسلامی خود و خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان برداریم.

رسیدگی به انتقادها:

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از دکتر جان دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر می توانید با شماره ۰۹۱۹۵۹۷۹۹۷۱ تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس و فکس:

3 - 95118162 - 021
پاسخگویی در تمام شبانه روز

آدرس:

اصفهان محله شهرک اسپادانا-بلوار بوستان-خیابان بوستان ۳-پلاک ۰-ساختمان تجاری اداری خلیج فارس-قطعه ۷۴-طبقه سوم واحد ۳۰۵ کدپستی: 8169356547

ایمیل سازمانی دکترجان :

info@doctorjaan.com شما می توانید تمام پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید.

Scroll to Top