درباره ما


دکترجان را بیشتر بشناسید 

طرح فوق العاده موثر و کاربردی برای کنترل بحران کرونا از طریق ارتباط پزشکان و بیماران بوسیله اپلیکیشن دکترجان طراحی شده است .این طرح در دنیا بی نظیر بوده و براحتی قابل تعمیم در کل کشور است و بیماران میتوانند از طریق اپلیکیشن با پزشکان داوطلب چت ، voice،ارسال مدارک پزشکی ، ارسال شرح حال ، ارسال تصویر داشته باشند و بدون نیاز به مراجعه حضوری به بیمارستان ها ، در خانه قرنطینه و زیر نظر پزشک درمان شوند . پزشکان داوطلب  دکترجان بصورت رایگان و بدون قرار گرفتن در معرض بیماری، به همه بیماران مشاوره میدهند. و بیماران با این روش در همه نقاط کشور حتی روستاها براحتی و بدون نیاز به مراجعه میتوانند از آخرین خدمات پزشکی دکترجان برخوردار شوند . با استفاده از این روش ترددهای غیر ضروری حذف،  بیمارستان ها خلوت تر ، امکان ابتلای کادر درمانی کمتر  و انتشار بیماری کمتر میشود . پزشکان داوطلب دکترجان با آخرین دستورالعمل های وزارت بهداشت و نظام پزشکی بصورت غیر حضوری و از طریق اپ و سایت وزارت بهداشت آموزش میبینند و همگی دارای پروانه های پزشکی معتبر و عضو سازمان نظام پزشکی نیز می باشند . تمام مراحل خدمت رسانی با نظارت مستقیم وزارت بهداشت و نظام پزشکی انجام خواهد شد و یک کار بینظیر در سطح دنیا خواهد بود . این نوع خدمت رسانی در هیچ نقطه دنیا سابقه نداشته  که باعث افتخار کشور خواهد بود. این اپ کلیه مجوزهای قانونی ( نماد اعتماد الکترونیک ، ثبت در سامانه کسب و کار فضای مجازی ، ثبت در نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال ، ثبت مالکیت معنوی در قوه قضائیه ) را اخذ کرده است و در این پایگاه عموم مردم می توانند سوالات پزشکی خود را با ما مطرح کرده و پزشکان ما در اسرع وقت در صدد پاسخگویی بر خواهند آمد که این عمل از طریق پزشکان داوطلب صورت میگیرد . از قابلیت های دیگر این اپلیکیشن استفاده از روش رزرو نوبت پزشک بدون مراجعه به کلینیک و مطب می باشد که کاربران میتوانند با چند کلیک ساده این عمل را انجام داده و پزشک خود را انتخاب نمایند  و طبق زمان تعیین شده جهت ویزیت بصورت حضوری مراجعه نمایند. کلیه خدمات ذکر شده کاملا رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای از جانب شما کاربر عزیز نمی باشد. همه افراد جامعه با نصب اپ‌لیکیشن دکترجان بر روی گوشی موبایل براحتی میتوانند با پزشکان بصورت 24 ساعته در ارتباط باشند و از خدمات بینظیر ما استفاده نمایند .
طرح فوق آماده اجراست و توسط یک شرکت سهامی خاص رسمی ثبت شده ، آماده شده است که شرکت متعهد میگردد تا پایان بحران کرونا کلیه خدمات را رایگان در اختیار وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین مدیریت بحران کشور قرار دهد . بدون شک افتخاری برای نظام خواهد بود که با استفاده از این پتانسیل بینظیر در سطح دنیا ، بحران کرونا را سریعتر پشت سر بگذارد.
ضمنا این اپ بسیار پیشرفته تر از نرم افزارهای قبلی میباشد . چون نرم افزار های قبلی بدون ارتباط با پزشک میباشد و فقط جهت مشخص کردن احتمال بیماری است و درآخر توصیه میکند که به مراکز درمانی مراجعه شود  یا خیر ولی اپ موصوف، ارتباط مستقیم افراد با پزشک را فراهم میکند و حتی امکان درمان بیمار با قرنطینه در منزل را فراهم می نماید .در واقع افرادی که با نرم افزارهای فعلی تشخیص داده میشود که باید توسط پزشک معاینه شوند میتوانند وارد این اپلیکیشن شده و با پزشکان مشاوره (ارسال شرح حال و صوت و تصویر و مدارک و ..) کنند و در صورت امکان در خانه قرنطینه و درمان شوند و صرفا در موارد بسیار شدید به بیمارستان ارجاع شوند. بدین ترتیب احتمال آلودگی بیمارستان و خود بیمار هم بشدت کاهش می یابد.

استفاده از مشاوره پزشکی و ویزیت از راه دور دکترجان

دکترجان از جمله ی اولین های بخش سلامت است که به منظور ارتقای سطح سلامت عموم شکل گرفته است . در این پایگاه عموم مردم می توانند سوالات پزشکی خود را با ما مطرح کرده و پزشکان ما در اسرع وقت در صدد پاسخگویی به شما عزیزان برخواهند آمد. لازم به ذکر است  مشاوره ها هم بصورت رایگان و هم بصورت تخفیف های خیلی ویژه قابل ارائه می باشد. مشاوره پزشکی آنلاین جایگزین مراجعه به پزشک نیست اما در بسیاری از موارد مشورت پزشکی می‌تواند به شما در پیدا کردن علت بیماری کمک کند. امکان گرفتن مشاوره پزشکی از همه جای جهان با کمک دکترجان وجود دارد. کافی است اپلیکیشن را دانلود و در قسمت مربوطه سوال خود را مطرح کنید.

چرا مشاوره پزشکی دکترجان ؟

پاسخگویی متخصصان و کارشناسان به صورت 24 ساعته 
قابلیت انتخاب تخصص مورد نظر
قابلیت ثبت پرسش و دریافت پاسخ در اولین فرصت
محفوظ بودن اطلاعات بیمار نزد پزشکان
پزشکان مجرب عضو سایت، همگی دارای پروانه های پزشکی معتبر و عضو سازمان نظام پزشکی می باشند که می توانید با خیال آسوده اقدام به این کار نمائید. به همین منظور ما از تمام پزشکان که هدفی همراستای ما دارند دعوت به همکاری کرده و مشتاقانه آرزوی همراهی با ایشان را از خداوند منان خواستاریم
سامانه جستجو ی اقلام داروخانه و معرفی به بیمار و فروش و تحویل فقط و فقط در داروخانه ها، امکان پذیر است ، دکتر جان صرفا سامانه ای جهت استعلام موجودی است
Scroll to Top